Новини

  5 грудня 2013 року на базі Носиківської СЗШ І-ІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів світової літератури та російської

  5 грудня 2013 року на базі Носиківської СЗШ І-ІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів світової літератури та російської  5 грудня 2013 року на базі Носиківської СЗШ І-ІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів світової літератури та російської мови Шаргородського району на тему: „Розвиток комунікативних здібностей учнів на уроках світової літератури з використанням інноваційних методів навчання ”

  В семінарі взяли участь вчителі світової літератури та російської мови Перепільчинецької, Носиківської СЗШ І-ІІ ступенів; Пасинківського НВК; Івашковецької, Лозівської, Слободо-Шаргородської, Шаргородської №1 СЗШ І-ІІІ ступенів, методист РМК зі світової літератури, мов національних меншин Хазіна О.Я.

  Увазі вчителів були представлені урок світової літератури в 6 класі на тему: „Подорож Скруджа різдвяної ночі у часі та просторі, як можливість осягнути своє життя ” та позакласний захід „Інтелектуальне кафе „Я пізнаю світ .” Урок і захід підготувала вчитель Носиківської СЗШ І-ІІ ступенів Рєзанова Н.А.

  В ході семінару були розглянуті питання методики викладання світової літератури та російської мови. Перед колегами виступили вчитель Івашковецької СЗШ І-ІІІ ступенів Гедзюк Л.В. та методист РМК Хазіна О.Я., вчителі обмінялись досвідом.

  Семінар пройшов організовано та злагоджено.

   

     

   

     09.12.2013 | Aдмін

  Вернутись назад