Новини

  5 грудня 2013 року на базі Носиківської СЗШ І-ІІ ст.. відбувся зональний семінар-практикум для вчителів хімії

  5 грудня 2013 року на базі Носиківської СЗШ І-ІІ ст.. відбувся зональний семінар-практикум для вчителів хімії   5 грудня 2013 року на базі Носиківської СЗШ І-ІІ ст.. відбувся зональний семінар-практикум для вчителів хімії на тему: «Використання інтерактивних технологій на уроках хімії як засіб підвищення ефективності навчання».

  В роботі семінару взяли участь  9 вчителів хімії: Перепільчинецької СЗШ І-ІІ ст.., Копистиринської СЗШ І-ІІІ ст.., Лозівської СЗШ І-ІІІ ст.., Плебанівської І-ІІІ ст.., Руданської СЗШ І-ІІІ ст.., Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст.., Шаргородської СЗШ №2, Деревянського НВК, Шаргородської гімназії.

   Вчитель хімії Носиківської СЗШ І-ІІІ ст.. Лучко М.В. провів урок у 8 класі на тему: «Хімічні властивості основ. Заходи безпеки при роботі з лугами» з використанням інтерактивних форм роботи, наочності, дидактичного роздаткового матеріалу, хімічного експерименту та презентації.

  На семінарі виступила Донець В.А., методист РМК з навчальних дисциплін, яка познайомила вчителів із «Збіркою методичних рекомендацій з хімії та нормативних документів». Проведено круглий стіл на тему: «Використання інтерактивних технологій на уроках хімії як засіб підвищення ефективності навчання».

     09.12.2013 | Aдмін

  Вернутись назад