Новини

  Кращий працівник психологічної служби – 2014»

   Кращий працівник психологічної служби – 2014»

     На виконання плану відділу освіти Шаргородської райдержадміністрації 6 грудня 2013 року при районному методичному кабінеті відбувся районний конкурс «Кращий працівник психологічної служби – 2014», в якому брали участь соціальний педагог Джуринської СЗШ І-ІІІ ст. Мацько Людмила Михайлівна, практичний психолог Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Попович Рімма Олександрівна та  практичні психологи Шаргородських ДНЗ №1 і №2 Титаренко  Катерина Олександрівна та Чвалова Ганна Миколаївна.

  Учасники конкурсу представили свої знання та вміння у проведенні тренінгового заняття «Толерантність у нашому житті» презентували себе як  особистість, громадян держави України, як працівник психологічної служби та представили власні досвіди роботи. А також мали можливість показати свої знання у розв’язуванні психолого-педагогічних ситуацій.

  Конкурс мав особливу цінність, адже там працівники психологічної служби змогли не тільки показати свої напрацювання, поділитися досвідом роботи із різних соціально-психологічних проблем, але й повчитися корисного у інших.

  Журі огляду-конкурсу відзначає високий рівень змістового наповнення конкурсних матеріалів працівників психологічної служби. Але серед усіх відзначилася практичний психолог Шаргородського ДНЗ №1 Титаренко Катерина Олександрівна, яка і стала переможницею. Вона творчо підійшла до участі в конкурсі, зачарувала членів журі, учасників конкурсу, дітей своєю майстерністю у проведенні тренінгу, правильним мисленням у розв’язанні ситуацій.

   

    

   

     09.12.2013 | Aдмін

  Вернутись назад