Новини

  17 лютого на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся науково-теоретичний семінар для вчителів фізики

  17 лютого на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся науково-теоретичний семінар для вчителів фізики  17 лютого на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся науково-теоретичний семінар «Шляхи підвищення якості шкільної освіти за результатами ЗНО та особливості підготовки учасників до тестування у  2017 році» для вчителів фізики, які викладають предмет у 10-11 класах. 

      В роботі семінару взяли участь 21 вчитель фізики району, методист РМК з психологічної служби Куцолапська А.М. та методист РМК з фізики, інформатики Гуменюк О.П.

  Гуменюк О.П. виступив з питаннями: про підсумки участі ЗНЗ району в зовнішньому незалежному оцінюванні з фізики у 2016 році та методичні рекомендації та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

  Куцолапська А.М. говорила про психологічні аспекти  підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та методика самодіагностики.

      Перед присутніми виступали:

   • вчитель Рахнівсько-Лісової №2 СЗШ І-ІІІ ст. Стеценко Л.П. на тему: " Особливості підготовки учасників до тестування з фізики "
   • вчитель Джуринської СЗШ І-ІІІ ст. Хашко І.М. на тему "Зовнішнє незалежне оцінювання як складова національної системи моніторингу якості освіти "
   • вчитель Плебанівської СЗШ І-ІІІ ст. Паламарчук Ю.С.   на тему " Шляхи вдосконалення підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання» "

  Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питань, які стосувалися ЗНО.

      21.02.2017 | Aдмін

  Вернутись назад