Новини

  9 лютого на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся науково-теоретичний семінар для вчителів природничих дисциплін:географії, біології, хімії.

  9 лютого на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся науково-теоретичний семінар для вчителів природничих дисциплін:географії, біології, хімії.        9 лютого на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся науково-теоретичний семінар «Шляхи підвищення якості шкільної освіти за результатами ЗНО та особливості підготовки учасників до тестування у  2017 році» для вчителів географії, біології,, хімії, які викладають предмет у 10-11 класах. 

   В роботі семінару взяли участь 49 вчителів географії, біології, хімії з 25 шкіл району, методисти РМК Балтовська Н.О. та Донець В.А.

  Методисти РМК  Балтовська Н.О. та Донець В.А.

  виступили з питаннями: про підсумки участі ЗНЗ району в зовнішньому незалежному оцінюванні з географії, біології, хімії у 2016 році та методичні рекомендації та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

  Перед присутніми виступив вчитель географії Слободо Шаргородської СЗШ Донець М.П. на тему: «Шляхи підвищення якості шкільної освіти  за результатами ЗНО»

  З обміну досвідом по підготовці учнів до ЗНО виступили:

  Басіста Т.Б.           вч. географії Шаргородської РГ;

            Тризна П.М.         вч. географії Рахнівсько-Ліс. №№1;

  Лагановська М.В. вч. хімії Мурафської СЗШ;

  Пірус Т.М.            вч. хімії Рахнівсько-Ліс. №№1;

  Блах Г.Ф.              вч. біології Козлівської СЗШ;

  Рябоконь Г.І.        вч. біології Юхимівської

   Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні питань, які стосувалися ЗНО.  27.02.2017 | Aдмін

  Вернутись назад