Новини

  Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!

  7 січня 2014 року  відбувся літературно-мистецький фестиваль  «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!».   

   

  Згідно плану роботи Шаргородської районної державної адміністрації та відділу освіти 17 січня 2014 року  відбувся літературно-мистецький фестиваль  «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!».  

   Захід проходив на базі Шаргородської районної гімназії і був присвячений 

  200-річчю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

  На фестивалі було представлено виставку дитячих робіт під назвою «Палітра Шевченкового слова». На літературно-мистецькому заході були присутні представники адміністрації: керівник апарату районної держадміністрації Павлишена Т.М., начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Островерхий В.І., начальник відділу освіти Кутнік В.О., та завідуюча районним методичним кабінетом Гуменюк В.А.

  З вітальним словом до присутніх звернулись представник адміністрації Павлишена Т.М. та начальник відділу освіти Кутнік В.О.  Крім цього Володимир Олексійович нагородив грамотами та подарунками переможців районного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка та Всеукраїнського учнівського конкурсу присвяченого Шевченківським дням.

  Ведучі свята, Шаповал В’ячеслав Анатолійович методист РМК та Павлюк Оксана Олександрівна заступник директора з виховної роботи гімназії, перенесли  гостей в далеке ХІХ століття , де вони мали змогу ознайомитись із всіма сторонами життя та творчості Тараса  Шевченка переглянувши відеопрезентацію «І голос Шевченка з віків долинає…»

  На заході було представлено ряд художніх номерів за творчістю Шевченка це і пісні «Зоре моя вечірняя»  у виконанні ансамблю дівчат Шаргородської гімназії та «По діброві вітер виє» у виконанні дуету вчителів Покутинської школи, «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні учня Клекотинської школи.  А «Троїсті музики»  із Слободо-Шаргородської школи порадували гостей піснею «У перетику ходила». Не менш цікавими були віртуальні зустрічі, які підготували працівники БДТу та Деребчинської школи. Родзинкою фестивалю було читання власних віршів Вікторії  Кошової із Копистиринської школи,  Лесі  Ясніцької  із Шаргородської гімназії та вихованців літературної студії «Намистинка » на чолі із вчителькою О.М. Кравчук із Покутинської школи. Завдяки інсценізаціям творів Шевченка у виконанні учнів Клекотинської та Мурафської школи гості мали змогу перенестись у далеке Тарасове минуле. Цікавим було декламування відомого «Заповіту » мовами слов’янських народів у виконанні учнями Клекотинської школи. А учениця Дерев’янського НВК Фесюк Вікторія закликала цінувати та пам’ятати рідне слово у пісні «Мова єднання».

  Фінальним акордом свята стала пісня «Дай Бог» у виконанні хору Шаргородської районної гімназії.

  Хай же відомий український Кобзар зігріває душі  людей своїми віршами ще багато поколінь.

   

   

   

   

     18.01.2014 | Aдмін

  Вернутись назад