Новини

  26 жовтня 2017 року на базі Шаргородської СЗШ I-III ст. №1 відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів біології та хімії

  26 жовтня 2017 року на базі  Шаргородської СЗШ I-III ст. №1 відбулося засідання районного методичного об’єднання  вчителів біології та хімії  26 жовтня 2017 року на базі  Шаргородської СЗШ I-III ст. №1 відбулося засідання районного методичного об’єднання  вчителів біології та хімії.

  В роботі РМО взяли участь 36  вчителів  біології та хімії з 25 шкіл I-III ст. та методист РМК  Донець В.А.

  Перед вчителями біології та хімії виступила методист РМК Донець В.А.:

  - Про підсумки участі закладів загальної середньої освіти району в зовнішньому незалежному оцінюванні з біології та хімії  у 2017 році.

  - Методичні рекомендації та особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: біології та хімії у 2018 році.

  Учителі біології  та хімії обмінялися досвідом роботи  на тему: «ЗНО: секрети успіху, причини невдач, програма дій, націлених на успіх».

  Активну участь в обговорені взяли вчителі: Крижанівська Н.В., вч. Шаргородської СЗШ №1, керівник РМО вчителів хімії, Бурдинська В.К., вч. Шаргородської СЗШ №1, керівник РМО вчителів біології, Лагановська М.В., вч. Мурафської СЗШ, Шуляк Н.Й., вч. Михайлівської СЗШ,  Блах Г.Ф.,  вч. Козлівської СЗШ, Собчук  Г.М.,  вч. Зведенівської СЗШ. 

   

   

  Rmo1 from shargrmk


  29.10.2017 | Aдмін

  Вернутись назад