Новини

  Районне методичне об'єднання вчителів української мови та літератури на тему: «ЗНО: секрети успіху, причини невдач, програма дій націлених на успіх»

  Районне методичне об'єднання вчителів української мови та літератури на тему: «ЗНО: секрети успіху, причини невдач,  програма дій націлених на успіх»  27 жовтня 2017 року на базі  Шаргородської районної гімназії відбулося засідання районного методичного об’єднання  вчителів української мови та літератури на тему: «ЗНО: секрети успіху, причини невдач,  програма дій націлених на успіх».

  В роботі РМО взяли участь 28  вчителів  української мови та літератури  з 25 шкіл I-III ст. та методист РМК  Шаповал В.А.

  Перед вчителями-філологами виступив методист РМК Шаповал В.А.:

  - Про підсумки участі ЗНЗ району в зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови у 2017 році;

  - Термінологічні зміни відповідно до вимог нового закону «Про освіту» та їх практичне застосування;

  - Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.

  Далі під час проведення методоб'єднання було проведено засідання круглого столу на тему: «Уроки ЗНО-2017 та шляхи покращення результативності тестувань під час вступної кампанії».

  В обговоренні даної проблеми взяли активну участь вчителі: Слободянюк Г.Г., вч. Шаргородської р/гімназії, Гаврилюк Т.Ф., вч. Покутинської СЗШ , Мельник Г.Г., вч. Івашковецької СЗШ., Тодощак С.М., вч. Рахнівсько-Лісової СЗШ, Сівірінська І.Д., вч. Федорівського НВК, Парнета Н.В.,  вч. Мурафської СЗШ.

  Методист РМК

  Шаповал В.А.

     03.11.2017 | Aдмін

  Вернутись назад