Новини

  3 лютого 2014 року семінар вчителів початкових класів

  3 лютого 2014 року семінар вчителів початкових класів  3 лютого 2014 року на базі Копистиринської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся зональний семінар вчителів початкових класів, які викладають інформатику у 2 класі на тему: «Моделювання уроків інформатики за новими програмами в 2-ому класі».

  В роботі семінару взяли участь учителі початкових класів Плебанівської, Івашковецької СЗШ І-ІІІ ст., Носиківської СЗШ І-ІІ ст., методист РМК із фізики та інформатики Гуменюк О.П.

  Під час практичного модуля був проведений майстер-клас з інформатики на тему у 2 класі на тему: «Команди та виконавці. Спонукальні речення» (вчитель Бевз Інна Анатоліївна).

  В ході семінару були розглянуті питання практичної спрямованості уроків інформатики у початковій школі та процесу адаптації учнів 2-х класів на уроках інформатики. А також вчителі обговорили відкритий урок та поділилися досвідом роботи. 

  Учасники семінару ознайомилися з навчально-методичним забезпеченням проведення уроків інформатики та інформаційних технологій в навчальному закладі

   


  04.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад