Новини

  15 лютого 2019 року на базі Івашковецької СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби

  15 лютого 2019 року на базі Івашковецької СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби  Соціально – економічні події, які відбуваються в Україні, вкрай складна соціально-політична ситуація у суспільстві показали необхідність організації надання соціально-психологічної допомоги дітям.

  15 лютого 2019 року на базі Івашковецької СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Соціально – психологічний супровід дітей учасників АТО».

  В семінарі взяли участь 6 практичних психологів та соціальних педагогів Гибалівської, Плебанівської, Слободо-Шаргородської,  Шаргородської №1СЗШ І-ІІІ ст. та Шаргородської районної гімназії.

  На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, В.В. Савицький – директор школи. Практичний психолог Галина Іщенко та педагог соціальний Лілія Шведюк  Івашковецької СЗШ   презентували свою діяльність у школі з даної теми та власні напрацювання з основних форм роботи. У буклетах викладено методичні рекомендації практичним психологам, соціальним педагогам, вчителям та батькам щодо соціально-психологічного супроводу дітей сімей учасників АТО. Працівниками психологічної служби школи проведено тренінгове заняття з учнями 8 класу на тему «Мир починається з кожного». На даному занятті діти змогли поділитися своїми переживаннями, мріями, побажаннями та вподобаннями, почуттями і  потребами у своєму житті. Цікавою для дітей була вправа – колаж  «Моя щаслива сімя», вправа «Повітряні кульки», «Двоє малюють одним олівцем», де діти продемонстрували важливість підтримки стосунків між людьми.

   

   

   

   

     17.02.2019 | Aдмін

  Вернутись назад