Новини

  Круглий стіл для завідувачів закладами дошкільної освіти

  Круглий стіл для завідувачів закладами дошкільної освіти  Відповідно до плану роботи відділу освіти Шаргородської райдержадміністрації  на 2019 рік, 19 лютого методистом КО «Шаргородський РМК» Петрук Н.І. проведено круглий стіл для завідувачів закладами дошкільної освіти на тему: «Актуальні питання організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти».

  У заході взяли участь завідуючі та методисти Шаргородських №1, №2, №3, Рахнівсько-Лісового №2, Хоменківського, Слободо-Шаргородського, Козлівського,  Юхимівського та Покутинського ЗДО  закладів дошкільної освіти у кількості 11 осіб.

  Під час роботи круглого столу висвітлено питання про спеціально організовану діяльність дітей дошкільного віку, розклад занять, самостійну та індивідуальну діяльність, гурткову роботу, створення ігрового розвивального середовища. А також приділялась велика увага питанням щодо оволодіння рідною мовою і мовленням, яка є найголовнішим засобом пізнання у роботі з дітьми упродовж дошкільного дитинства. Розкрили зміст питань про фізичне виховання, естетичне виховання та моральний розвиток, трудове виховання та екологічний розвиток, інтеграцію родинного та суспільного виховання дошкільників.

  За результатами роботи круглого столу учасники отримали методичні рекомендації щодо особливостей організації освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.

     19.02.2019 | Aдмін

  Вернутись назад