Новини

  1 березня 2019 року на базі Гибалівського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів середніх груп ЗДО на тему «Заклад дошкільної освіти як єдиний розвивальний простір».

  1 березня 2019 року на базі Гибалівського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів середніх груп ЗДО  на тему «Заклад дошкільної освіти як єдиний розвивальний простір».  1 березня 2019 року на базі Гибалівського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів середніх груп ЗДО  на тему «Заклад дошкільної освіти як єдиний розвивальний простір».

  В семінарі взяли участь 17 вихователів середніх груп закладів дошкільної освіти Шаргородського району.

  Семінар відкрили завідувач КО «Шаргородський РМК» В.А. Гуменюк та методист Н.І. Петрук, які зазначили про важливість створення в дошкільному закладі розвивального життєвого простору, що допоможе забезпечити сукупність умов, атмосферу, як найсприятливішу для прогресивного розвитку свідомості та поведінки дошкільника.

  На семінар завітали сільський голова О.І. Лукашик, секретар сільської ради Г.В. Западнюк, керівник ПП «Україна», депутат Шаргородської районної ради  В.О. Павельський, голова громадської ради при районній державній адміністрації І.В. Низькоклон, дільничий інспектор В. В. Таран, директор Гибалівської СЗШ І-ІІІ ст. В.М. Тимофійшина. У гості з подарунками… Володимир Павельський подарував принтер та солодощі діткам, а І.В. Низькоклон порадував дітей розвивальними конструкторами «Велетень».

  Завідуюча дошкільним навчальним закладом Ю.М. Сосна презентувала дошкільний навчальний заклад та представила результати його діяльності.

  Учасники семінару із задоволенням відвідали заняття у середній групі на тему: «Завдання від Петрика Пяточкіна» з використанням пізнавально-ігрових моментів, яке, на високому рівні, провела вихователь С.В. Шимкова. На занятті використовувалась яскрава наочність, різноманітний предметний роздатковий матеріал. Діти із задоволенням виконували завдання від Петрика Пяточкіна і вкінці заняття отримали від нього подарунки – цукерки.

  Вихователь Д.В. Таран  провела ділову гру для вихователів «Форми організації рухової активності дошкільників у повсякденному житті», де педагоги проявили свої знання  та вміння з даної теми.

  Працівники дошкільного закладу разом із дітками приготували подарунки для усіх присутніх. Це були чудові коти, адже 1 березня святкують Всесвітній День кішок.

   

  Semainar psh from shargrmk


  06.03.2019 | Aдмін

  Вернутись назад