Новини

  28 березня 2019 року на базі Шаргородського дошкільного навчального закладу №2 відбувся семінар управлінської взаємодії керівників закладів дошкільної освіти

  28 березня 2019 року на базі Шаргородського дошкільного навчального закладу №2 відбувся семінар управлінської взаємодії керівників закладів дошкільної освіти  28 березня 2019 року на базі Шаргородського дошкільного навчального закладу №2 відбувся семінар управлінської взаємодії керівників закладів дошкільної освіти на тему «Організаційний аспект складання керівником ЗДО номенклатури справ як одного з основних документів, обов’язкових для закладу дошкільної освіти».

  В семінарі взяли участь 24 завідувачів закладів дошкільної освіти Шаргородського району.

  Семінар відкрила Н.І. Петрук, методист КО «Шаргородський РМК», яка зазначила про важливість створення в дошкільному закладі номенклатури справ як одного з основних документів, обов’язкових для ЗДО.

  На семінарі виступили: О.В. Вернюк, провідний фахівець Шаргородського РС головного управління ДСНС у Вінницькій області з питанням щодо ведення необхідної документації з пожежної безпеки, електробезпеки та  В.А.Слободянюк,  головний спеціаліст з питань охорони праці Шаргородської РДА виступив з питанням щодо ведення справ з охорони праці та безпеки життєдіяльності в закладах дошкільної освіти.

  Директор дошкільного навчального закладу Л.В. Лукашик презентувала дошкільний навчальний заклад та представила результати його роботи. Лариса Вікторівна ласкаво запросила присутніх до роботи управлінського клубу важливої номенклатури, де детально розповіла про правильність оформлення та ведення номенклатури справ завідувачів закладів дошкільної освіти. А також, чітко  представила номенклатуру справ, яка ведеться у Шаргородському ДНЗ №2 та презентувала кожен її розділ. Журі,  у складі Н.І. Петрук, методиста КО «Шаргородський РМК», Г.О. Коваль, завідувача Шаргородським ДНЗ №1, С.Я. Гончар, завідувача Джуринським ДНЗ, К.О. Басісти, завідувача Хоменківського ДНЗ, оцінювали за п’ятибальною системою важливість ведення справ у кожному із розділів.

  Учасники семінару мали можливість гарно попрацювати та ще й  отримати море задоволень від виступів вихованців та працівників дошкільного навчального закладу. Працівники закладу представляли розділи власними піснями про директора, вихователів, протипожежну роботу, завідувача господарством та піснею про архів, де прослуховувалося буденне життя у дитячому садочку. Діти порадували своєю майстерністю танцювати. Кожен із танців, «Чунга - Чанга», «Вальс», «Небеса», «Карапузи», «Аеробіка»,  пройняв учасників своєю оригінальністю, неповторністю та  подарував гарний настрій.

   

  Seminar dnz 2 from shargrmk


  30.03.2019 | Aдмін

  Вернутись назад