Новини

  В Козлівській СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи з питання попередження булінгу

  В Козлівській  СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар  заступників директорів шкіл з виховної роботи з питання попередження булінгу  11.04.2019 року  на базі Козлівської  СЗШ І-ІІІ ст. відбувся семінар  для  заступників директорів шкіл з виховної роботи на тему “Попередження булінгу та виховання толерантного ставлення школярів до однолітків, батьків і педагогів”.

  Тема семінару вибрана невипадково, оскільки булінг  набуває все більшого поширення в учнівському середовищі.

  В роботі семінару взяли участь головний спеціаліст відділу освіти І.А.Крижанівська, методист РМК О.А.Андрійчук та заступники директорів шкіл з виховної роботи Шаргородського  району. Учасники семінару відвідали відкриті години спілкування у 2-11 класах, заслухали доповідь заступника дирекора Козлівської школи з виховної роботи  О.П.Гордійчука по темі семінару,а про види булінгу, роль учнівського самоврядування у попередженні булінгу серед учнів та виховання в колективі толерантного ставлення до однолітків доповіла президент школи , учениця 10 класу Гереш Юлія. 

  Підсумком  роботи семінару стало проведення практичного  заняття з учасниками семінару - заступниками директорів шкіл з питань протидії та попередження  булінгу серед школярів з використанням елементів тренінгу.

   

   

   

  Seminar1104 from shargrmk


  11.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад