Новини

  11 квітня 2019 року на базі Шаргородського дошкільного навчального закладу №1 відбулося засідання творчої групи працівників ЗДО

  11 квітня 2019 року на базі Шаргородського дошкільного навчального закладу №1 відбулося засідання творчої групи працівників ЗДО  11 квітня 2019 року на базі Шаргородського дошкільного навчального закладу №1 відбулося засідання творчої групи працівників ЗДО  на тему «Формування основ світобачення дошкільника шляхом використання інновацій в освітньому процесі».

  В засіданні взяли участь 11 працівників закладів дошкільної освіти Шаргородського району.

  Роботу творчої групи розпочали  методист КО «Шаргородський  РМК» Н.І. Петрук та керівник творчої групи, методист Шаргородського ДНЗ №1, С.А. Піх, які зазначили про важливість використання інноваційних технологій у роботі із дошкільниками.

  Працівники Шаргородського ДНЗ №1 активно включилися в роботу  творчої групи. С.А. Піх та Т.Л. Стаднійчук представили інноваційну технологію «Школа ігромайстерності» Миколи Шутя та провели майстер-клас. О.П. Мокра, презентувала схеми, за якими діти мають можливість з легкістю заучувати вірші, таблиці вивчення кольорів для дітей молодшого віку. К. І. Маркевич представила ігровий посібник «Куби», які допомагають дітям молодшого віку вивчити кольори, діти старшого віку за допомогою гри з кубом отримують знання про живу і неживу природу та ін. Адже можливості такого куба багатофункціональні.

  Н.В. Туріщева представила технологію ефективного засвоєння інформації «Мнемотехніка». Наталія Віталівна презентувала графосмужки, круги Луллія, коректурні таблиці, багатофункціональну квітку, які  збільшують словниковий запас у дітей, розвивають мовлення, пізнавальні процеси, збільшують обсяг пам’яті за рахунок створення асоціативних образів.

  О.В. Мазур, вихователь Шаргородського ДНЗ №2 розповіла про використання у роботі теорії розв’язання винахідницьких задач, «Чудеса на піску».

  У роботі творчої групи взяла участь вихователь-методист Пеньківського ДНЗ С.Г. Ковальова. Світлана Галактіонівна розповіла про використання у своїй діяльності методики Монтессорі. Представила ігрові дидактичні посібники для дітей різного віку. Це мішечки з кульок, кульки з пластиліну, які розвивають тактильні відчуття,  пазли, робота з прищепками, «Квасолька», «Шнурівка», які допомагають розвинути у дітей сенсорні та логіко-математичні здібності. Також представила матеріали природознавчої роботи з дошкільному закладі «Екологічний майданчик».

  На семінар завітали сільський голова О.І. Лукашик, секретар сільської ради Г.В. Западнюк, керівник ПП «Україна», депутат Шаргородської районної ради  В.О. Павельський, голова громадської ради при районній державній адміністрації І.В. Низькоклон, дільничий інспектор В. В. Таран, директор Гибалівської СЗШ І-ІІІ ст. В.М. Тимофійшина. У гості з подарунками… Володимир Павельський подарував принтер та солодощі діткам, а І.В. Низькоклон порадував дітей розвивальними конструкторами «Велетень».

  Завідуюча дошкільним навчальним закладом Ю.М. Сосна презентувала дошкільний навчальний заклад та представила результати його діяльності.

  Учасники семінару із задоволенням відвідали заняття у середній групі на тему: «Завдання від Петрика Пяточкіна» з використанням пізнавально-ігрових моментів, яке, на високому рівні, провела вихователь С.В. Шимкова. На занятті використовувалась яскрава наочність, різноманітний предметний роздатковий матеріал. Діти із задоволенням виконували завдання від Петрика Пяточкіна і вкінці заняття отримали від нього подарунки – цукерки.

  Вихователь Д.В. Таран  провела ділову гру для вихователів «Форми організації рухової активності дошкільників у повсякденному житті», де педагоги проявили свої знання  та вміння з даної теми.

  Працівники дошкільного закладу разом із дітками приготували подарунки для усіх присутніх. Це були чудові коти, адже 1 березня святкують Всесвітній День кішок.

  І на завершення семінару діти порадували виховним заходом на тему: «Весна іде – красу несе», який підготувала вихователь О.Л. Горенська.  Кожна дитина продемонструвала свою оригінальність, творчість. Кожен виступ зачарував учасників  і  змусив відчути пробудження весняної краси.

    

   

     14.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад