Новини

  11 квітня 2019 року на базі Зведенівського закладу дошкільної освіти відбувся семінар вихователів молодших груп ЗДО

  11 квітня 2019 року на базі Зведенівського закладу дошкільної освіти відбувся семінар вихователів молодших груп ЗДО  11 квітня 2019 року на базі Зведенівського закладу дошкільної освіти відбувся семінар вихователів молодших груп ЗДО  на тему «Природа – середовище безцінне для тіла, духу й розуму дитини».

  В семінарі взяли участь 16 вихователів закладів дошкільної освіти Шаргородського району.

  Семінар відкрила Н.І. Петрук, методист КО «Шаргородський РМК»,  яка зазначила про важливість екологічного виховання в дошкільному закладі як такого, що допомагає формуванню у дітей екологічно доцільної поведінки, виховує бережливе ставлення до природи рідного краю.

  На семінар завітав сільський голова  В.Д. Бондар, який розповів про історію закладу дошкільної освіти с. Зведенівка, його напрацювання та здобутки.

  Завідуюча закладом дошкільної освіти Д.В. Садова презентувала свій заклад та представила результати його діяльності.

  Учасники семінару із задоволенням відвідали заняття у молодшій групі на тему «Природа – середовище безцінне для тіла, духу й розуму дитини» з використанням пізнавально-ігрових моментів, яке, на високому рівні, провела вихователь М.А. Везель. На занятті використовувалась яскрава наочність, різноманітний предметний роздатковий матеріал, аудіозаписи із звуками природи, схеми, плакати. Діти із задоволенням працювали на занятті. Адже, мали можливість «подорожувати лісом», відчути його звуки,  спілкуватися з природою – «Живим куточком», займатися дослідницькою діяльністю – «Город на підвіконні» та ін.  

  Вихователь Н.С. Патула   провела заняття для вихователів «Куточок природи в екологічному вихованні дошкільника», де вихователі проявили свої знання  та вміння з даної теми.

  І на завершення семінару діти порадували виховним заходом  «Збережемо дерева на землі!», який підготували вихователі О.І. Свирида та М.А. Везель. Танцями, піснями, віршованими рядками діти відтворили  життя дерев у природі, показали як потрібно піклуватися  про все живе на Землі.  Кожна дитина продемонструвала свою оригінальність, творчість, діти зачарували учасників  і  змусили відчути красу природи.

   

   

  Seminar Zvedenivka from shargrmk


  14.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад