Новини

  18 квітня 2019 року на базі Слободо-Шаргородського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів старших груп ЗДО

  18 квітня 2019 року на базі Слободо-Шаргородського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів старших груп ЗДО

     Що потрібно для того, щоб малюк зміг самостійно впоратись із багатьма життєвими перешкодами, цінував дружбу, мав уявлення про честь та вірність? 

  Саме ці питання  обговорювалися на семінарі вихователів старших груп ЗДО  на тему «Казкотерапія як засіб розвитку дитини», який відбувся 18 квітня 2019 року на базі Слободо-Шаргородського дошкільного навчального закладу.

  В семінарі взяли участь 26 вихователів закладів дошкільної освіти та НВК Шаргородського району.

  Семінар відкрила Н.І. Петрук, методист КО «Шаргородський РМК».  У своєму виступі закцентувала увагу на тому, що педагог повинен використовувати в роботі сучасну інноваційну методику – казкотерапію, яка дає змогу формувати на основі народних та авторських казок гармонійно-розвинену, суспільно-активну особистість, яка поєднує в собі духовне багатство, моральну чистоту та етичні норми.

  На семінар завітала сільський голова  Л.В.Гуменюк, яка розповіла про здобутки дошкільного навчального закладу с. Слобода – Шаргородська.

  Завідуюча закладом дошкільної освіти Л.С.Яцюк презентувала свій заклад та представила результати його діяльності.

  Учасники семінару із задоволенням відвідали заняття у старшій групі на тему «Казкова крамничка» з участю Казкарки, яке, на високому рівні, провела вихователь Л.О. Магдалюк. Людмила Олексіївна показала, що казкотерапія є одним з найефективніших психологічних методів у роботі з дітьми закладів дошкільної освіти. На занятті використовувалась яскрава наочність, різноманітний предметний роздатковий матеріал, казкові предмети, аудіозаписи мелодій із казок. Діти із задоволенням працювали на занятті. Адже, мали можливість потрапити у різні казки та виконувати цікаві завдання.

  Вихователь Ю.О. Чайковська   продемонстрували свою майстерність у роботі з вихователями під час тренінгового заняття «Казковий вернісаж». Учасники семінару обговорили різні методи виховання і навчання, які допоможуть дорослим сформувати в дошкільників неординарне мислення, цікавість і бажання творити, розбудять фантазію, сприятимуть розвитку їх творчості й розумових здібностей. Вихователі мали можливість створити на плакатах власні сучасні казки та презентувати їх. 

  І на завершення семінару діти порадували виховним заходом  «Музична казка. «Казка про чарівну вишиванку», який підготувала вихователь В.В. Заволович. Учасники семінару побували у казці, де зустріли різних казкових героїв. Танцями, піснями, віршованими рядками діти відтворили  цілющу силу вишиванки. Кожна дитина продемонструвала свою оригінальність, творчість, діти зачарували учасників  і  змусили згадати своє дитинство.

  Під час аналізу та обговорення відкритого заходу учасники семінару відзначили його змістовність та практичну спрямованість.

   

  Seminar Sloboda from shargrmk


  21.04.2019 | Aдмін

  Вернутись назад