Новини

  30 січня 2014 на базі Мурафськоі СЗШ I-III ст.відбувся зональний семінар – практикум вчителів природознавства

  30 січня 2014 на базі Мурафськоі СЗШ  I-III ст.відбувся зональний семінар – практикум вчителів природознавства  30 січня 2014 на базі Мурафськоі СЗШ  I-III ст.відбувся зональний семінар – практикум вчителів природознавства на тему: «Використання комп’ютерних технологій в навчально-виховному процесі з природознавства»

  В роботі семінару взяли участь вчителі природознавства: Клекотинської СЗШ I-IIIст, Козлівської I-IIIст. СЗШ, Михайлівської СЗШ I-IIIст, Пеньківської СЗШI-IIIст, Юхимівської СЗШI-IIст, Федорівського НВК.

         Вчителька природознавства Гладиш С.А. провела урок в 5 класі на тему : « Властивості ґрунту. Догляд за ґрунтом. Міні-проект «Професія» дощового черв’яка»» , з використанням комп’ютерних технологій, інтерактивних  форм  роботи, міжпредметних зв’язків, наочності, дидактичного матеріалу.

   

   

   

    В ході семінару  були розглянуті  питання  методики  створення  міні-проектів та використання комп’ютерних технологій в навчально-виховному процесі з природознавства. З данного питання виступила Донець В.А., методист РМК з навчальних дисциплін, вчителі обмінялись досвідом.

             Для вчителів природознавства та основ здоров’я школою було презентовано фрагмент виховного заходу «Чай із цілющих скарбів матінки природи»

    


  06.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад