Новини

  17 травня 2019 року на базі Пеньківського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів старших груп ЗДО

  17 травня 2019 року на базі Пеньківського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів старших груп ЗДО  17 травня 2019 року на базі Пеньківського дошкільного навчального закладу відбувся семінар вихователів старших груп ЗДО  на тему «Світ у вимірі  математики. Компетентнісний підхід  до освіти дошкільнят.

  В семінарі взяли участь 20 вихователів закладів дошкільної освіти та НВК Шаргородського району.

  Семінар відкрила Н.І. Петрук, методист КО «Шаргородський РМК».  У своєму виступі закцентувала увагу на тому, що  математичні здібності у дітей – один із видів природних талантів. Вони дають про себе знати з раннього (дошкільного) віку і тісно пов’язані з розвитком таких видів інтелекту, як творчий потенціал, здатність до пізнання навколишнього світу. 

  Завідуюча закладом дошкільної освіти Л.Д. Кульчевич презентувала свій заклад та представила результати його діяльності.

  Учасники семінару із задоволенням відвідали заняття у старшій групі на тему «Космічна подорож», яке  провела вихователь Н.В. Ткачук. Наталія Василівна показала, що математика робить розум малюка гнучким, уважним, швидким. Точна наука розвиває логіку, здатність бачити подібності та відмінності, зв’язок між явищами, вміння мислити послідовно. І ще одне заняття на тему «Що відлічує годинник?» провела Г.С. Клібан. Галина Степанівна розширила уявлення учнів про годинники за допомогою театралізованої діяльності. На заняттях  використовувалась яскрава наочність, різноманітний предметний роздатковий матеріал, різноманітні годинники, аудіо записи годинників. Діти із задоволенням працювали на заняттях. Адже, мали можливість потрапити у Космос та на виставку годинників, виконуючи цікаві завдання.

  Вихователь С.Г. Ковальова   продемонстрували свою майстерність у роботі з вихователями під час проведення інтерактивної ділової гри «Ласкаво просимо в країну Математики». Учасники семінару обговорили інноваційні підходи з формування логіко-математичного виховання дітей дошкільного віку.

   

   

  Penkivka dnz from shargrmk


  21.05.2019 | Aдмін

  Вернутись назад