Новини

  12 листопада відбувся І-ий (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2020" в номінації "початкова освіта"

  12 листопада відбувся І-ий (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2020" в номінації "початкова освіта"  12 листопада відбувся І-ий (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2020" в номінації "початкова освіта". Конкурс проходив у Шаргородській районній гімназії. Учасниць  заходу привітав Юрій Борисович Щур, голова райдержадміністрації, побажавши їм вдалих виступів і здійснення задумів. Конкурсантки представили для оцінювання журі власні профілі у формі автопортрета та виконали  методичні експромти у вигляді майстер-класів з учнями початкових класів гімназії. Традиційними випробуваннями для учасників конкурсу були тестування і практична робота, завданнями якої було розв’язання педагогічних ситуацій.

  Перемогу в конкурсі здобула ВАЛЕНТИНА ПЛЬОНСАК, учитель початкових класів Рахнівсько-Лісової СЗШ І-ІІІ ступенів Шаргородського району Вінницької області, яка продовжить участь в регіональному турі у січні-лютому у місті ВІННИЦІ.

  Призерами Конкурсу стали Юлія Копайгородська (Довжанська СЗШ І-ІІІ ст. ОТГ Мурафської сільської ради) та Оксана Вертепна (Носиківська СЗШ І-ІІІ ст.).

  Вітаємо учителів початкових класів – учасниць Конкурсу

  з досягненнями!

  Нехай досвід, набутий у фаховому змаганні, сприяє розвитку професійної компетентності та втіленню творчих задумів!

  Нехай їх подальша педагогічна діяльність буде натхненною і продуктивною, спрямованою на досягнення високих цілей і результатів

  впровадження нової української школи!

  Оргкомітет конкурсу

   

   

   

  Teacher year2019 from shargrmk


  13.11.2019 | Aдмін

  Вернутись назад