Новини

  20 грудня 2019 року на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний фестиваль педагогічної взаємодії «Панорама творчих досягнень працівників психологічної служби закладів ЗСО – в дії».

  20 грудня 2019 року  на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний фестиваль педагогічної взаємодії «Панорама творчих досягнень працівників психологічної служби закладів ЗСО – в дії».



        Сьогодні досить популярно і, навіть, престижно стало звертатися до  психологів. Професія психолога нині  є дуже популярною та потрібною.

            20 грудня 2019 року  на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся районний фестиваль педагогічної взаємодії «Панорама творчих досягнень працівників психологічної служби закладів ЗСО – в дії».

            У фестивалі  взяли участь 11 практичних психологів та соціальних педагогів освітніх закладів району. Це фахівці, орієнтовані на розвиток інноваційних технологій у психології, прагнуть до розвитку своїх особистих і професійних якостей, до освоєння нових технологій, це ті, кого цікавить розвиток свого психологічного та духовного потенціалу і хто прагне до самопізнання і творчої реалізації.

        Для учасників фестивалю була можливість познайомитися з різними напрямами сучасної психології, взяти участь у майстер-класах, отримати новий імпульс до подальшого розвитку, подивитися на роботу інших працівників, показати себе й отримати нові знання, встановити дружні контакти.

         Працівники психологічної служби презентували свої творчі надбання із різних актуальних тематик:

  Юлія Миколаївна Подолян, практичний  психолог  Рахнівсько-Лісового ДНЗ. Тема «Комунікативно-мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку».

  Юлія Олександрівна Чайковська, практичний психолог Шаргородського ДНЗ №2. Тема  «Вплив розвитку дрібної моторики на формування мовлення дітей дошкільного віку».

  Вікторія Миколаївна Рекуляк, соціальний педагог Хоменківської СЗШ І-ІІІ ст. Тема «Виховання у дитини самодостатньої соціально-толерантної поведінки».

  Лілія Юріївна Шведюк,  соціальний педагог Івашковецької СЗШ І-ІІІ ст., Тема «Профілактика девіантної поведінки та конфліктних ситуацій під час навчального процесу».

  Валентина Леонідівна Мазорчук, соціальний педагог Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст. Тема «Соціально-педагогічна робота з профілактики насильства і жорстокого поводження з дітьми».

  Вікторія Романівна Сендик, практичний психолог Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр».  Відеопрезентація «Інклюзія – не ілюзія».

  Аліна Володимирівна Кондратюк, практичний психолог Джуринської СЗШ І-ІІІ ст. Тема «Інклюзія – крок за кроком».

  Наталя Анатоліївна Олійник, соціальний педагог Джуринської СЗШ І-ІІІ ст. Тема  «Професійний стрес та шляхи його подолання».

  Учасники мали змогу відвідати наступні майстер-класи:

  Олена Сергіївна Стойко, практичний психолог Деребчинського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Майстер-клас на тему «Створення мандал під час арт-терапії».

  Сніжана Миколаївна Кучинська, соціальний педагог Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. Майстер – клас «Формула успіху під час ЗНО».

  Наталія Іванівна Морозюк, практичний психолог Михайлівської СЗШ І-ІІІ ст. Майстер-клас «Профілактика професійного вигорання у педагогів».

  Під час відвідування майстер-класів учасники скористалися можливістю оволодіти практичними уміннями та навичками свідомого ставлення до себе, свого життя, стосунків з іншими, професійного росту та самореалізації, а також отримати орієнтири успішного життя, з опорою на свої сили, ресурси та можливості світу довкола.

  Усіх учасників було нагороджено  сертифікатами Фестивалю. Цікавим та змістовним було спілкування у колі однодумців, яких об’єднав Фестиваль психології. День був настільки насичений подіями, що час пройшов просто не помітно.

  Незабутні враження, емоції та сподівання на нову зустріч учасники Фестивалю закарбували спільним фото.

   

  Festival from shargrmk


  24.12.2019 | Aдмін

  Вернутись назад