Новини

  07 лютого відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби

  07 лютого відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби  07 лютого 2014 року на базі Гибалівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Методологічні основи психологічної профілактики вживання дітьми та підлітками алкогольних напоїв та тютюнопаління» (Сприяння просвітницькій  програмі «Рівний - рівному»). 

  В семінарі взяли участь 11 практичних психологів та соціальних педагогів Івашковецької, Мурафської, Плебанівської, Слободо-Шаргородської, Шаргородської №1, №2 СЗШ І-ІІІ ст. та Шаргороських ДНЗ №1, №2, №3.

  На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист, який відповідає за психологічну службу, В.М. Тимофійшина – директор школи.

  Соціальний педагог Гибалівської СЗШ  Малинич О.Д. презентувала свою діяльність у школі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації працівникам психологічної служби щодо роботи з дітьми з особливими освітніми процесами. Оксана Дмитрівна провела тренінгове заняття з учнями 10 класу на тему «У нас б’ються здорові серця – ми за здоровий спосіб життя», де учні висловлювали свої думки про здоровий спосіб життя, власне здоров’я. Цікавим для дітей було створення плакатів «Пазли-аплікація «Поляна здоров’я» та ін.

  В програму семінару були включені номери художньої самодіяльності учнів школи.

   
   


  09.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад