Новини

  05 лютого 2014 року відбувся зональний семінар-презентація вчителів української мови та літератури

  05 лютого 2014 року відбувся зональний семінар-презентація вчителів української мови та літератури  Семінар-презентація вчителя української мови та літератури  Бак Світлани Миколаївни на тему: «Впровадження інформаційних форм  і методів навчання з урахуванням компетентнісного підходу»
  Згідно плану роботи Шаргородського районного відділу освіти 05 лютого 2014 року відбувся зональний семінар-презентація вчителів української мови та літератури на тему: «Впровадження інформаційних форм  і методів навчання з урахуванням компетентнісного підходу».
  Семінар відбувся на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ступенів №1 за участю вчителів української мови та літератури Дерев’янського, Конатковецького та Пасинківського НВК, Перепільчинецької І-ІІ ст., Івашковецької, Копистиринської, Лозівської, Плебанівської, Руданської, Слободо-Шаргородської,  Шаргородської №2 І-ІІІ ст., Шаргородської районної гімназії та методиста РМК Шаповала В.А.
  Із планом роботи семінару ознайомив директор школи Андрієць Валерій Йосипович.
  В ході семінару було проведено урок української мови у 5 класі з теми: «Ненаголошені /е/, /и/, /о/ у коренях слів» та виховний захід, присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, на тему: «Один Шевченко в України, у кожного Шевченко свій». Урок та захід підготувала та провела вчителька української мови та літератури Бак Світлана Миколаївна.
  Крім цього Світлана Миколаївна поділилась досвідом роботи  з даної теми, продемонструвавши відеопрезентацію на тему:«Використання інформаційних форм і методів на уроках української мови та літератури». Вчителі району взяли активну участь в обговоренні уроку та виховного заходу, а також поділились досвідом роботи з даної теми. Завершився семінар заключним словом Шаповала В.А., методиста РМК про доцільність використання інформаційних форм та методів під час проведення уроків української мови та літератури. 
   
   
   


  10.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад