Новини

  5 лютого 2014 р. відбувся семінар-презентація вчителів світової літератури та російської мови

  5 лютого 2014 р. відбувся семінар-презентація вчителів світової літератури та російської мови  5 лютого 2014р. на базі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ступенів відбувся загальний семінар-презентація вчителів світової літератури та російської мови Шаргородського району на тему: «Впровадження інноваційних форм і методів навчання з урахуванням компетентнісного підходу». В семінарі взяли участь вчителі світової літератури та російської мови Носиківської  СЗШ І-ІІ ступенів, Конатковецького  НВК, Гибалівської, Івашковецької, Копистиринської, Плебанівської, Руданської, Слободо-Шаргородської, Шаргородської №1, Шаргородської №2 СЗШ, Шаргородської районної гімназії та методист РМК зі світової літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я.
  Вчителів радо зустріли у актовій залі Шаргородської СЗШ №1 І-ІІІ ст. та привітали директор школи Андрієць В. Й., заступник директора з навчально -виховної роботи Гуменюк Л.М. 
  Семінар-презентація передбачає звіт роботи вчителя та представлення досвіду роботи.
  Перед присутніми виступила вчитель вищої категорії Медвідь О.В. Вона звітувала про свої досягнення протягом останніх 5ти  років. 
  Увазі вчителів був представлений урок позакласного читання зі світової літератури в 10-Б класі: «Нам не дано предугадать, как слово наше отзовётся» за творчістю російського поета Ф.І. Тютчева та відеоролик позакласного заходу: «Все найпрекрасніше – від матерів». Учасники семінару разом із вчителем та учнями поринули у прекрасний світ поезії.
     Медвідь О.В. представила  мультимедійну презентацію власного досвіду на тему: «Застосування сучасних підходів до викладання світової літератури та російської мови як шлях формування ключових компетентностей учнів ». 
  В ході семінару були розглянуті питання методики викладання предмета, колеги обмінялись досвідом. Методист РМК повідомила про те, що в 2013-2014н.р. вивчається стан викладання світової літератури та у березні будуть проведені зрізи зі світової літератури для 9х , 10х  класів.
  Семінар пройшов злагоджено та організовано.
   
    


  14.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад