Новини

  19 лютого 2014 року відбувся методично-науковий семінар практикум для консультантів ШР ПМПК

  19 лютого 2014 року відбувся методично-науковий семінар практикум для консультантів ШР ПМПК  19 лютого 2014 року на базі Шаргородської районної  центральної лікарні відбувся методично-науковий семінар практикум для консультантів ШР ПМПК на тему:  «Методи діагностування та корекційна робота дітей з особливими освітніми потребами». 

  В роботі методично-наукового семінару взяли участь 8 працівників ШР ПМПК. 

  На семінарі виступили: Куцолапська А.М.,завідуюча ПМПК, Вєрєтєннікова Л.Є., консультант, лікар - психіатр ЦРЛ, Задерей Н.І., логопед, Петрук Н.І., консультант фахівець з питань інтелектуального та девіантного розвитку дитини.

   

  Консультанти опрацювали питання щодо корекційних та діагностичних методів прийому до дітей з психо - фізичними вадами.

   Учасники методично-наукового семінару активно обговорили презентації виступаючих, відзначили їх високий науково-методичний рівень, дотримання сучасних вимог стосовно корекційних та розвивальних питань,  впровадження інноваційних методик щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.  

  На завершення методично-наукового семінару практикуму для працівників ШР ПМПК  були роздані буклети, в яких вміщена стисла інформація з корекційно-розвивальної роботи, рівнів їх реалізації та ін.

    

     24.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад