Новини

  20 лютого відбувся семінар-презентація вчителів хімії

  20 лютого відбувся семінар-презентація вчителів хімії            

   

  20 лютого 2014 року на базі Шаргородської СЗШ I-III ступенів відбувся районний семінар-презентація вчителів хімії на тему : «Формування життєвих та соціальних компетентностей учнів через використання ужиткового хімічного експерименту на уроках хімії та у позакласній роботі». В семінарі взяли участь вчителі хімії з 30 шкіл району. Перша частина семінару передбачала презентацію та представлення досвіду роботи вчителів, друга частина – проведення майстер-класу хімічного експерименту з ужиткової хімії.

             Крижанівська Н.В. вчителька Шаргородської СЗШ I-III ст. представила мультимедійну презентацію власного досвіду на тему: «Особистісно-оріентоване навчання учнів на уроках хімії».

            Собчук Г.М. вчителька Зведенівської СЗШ I-III ст. . представила мультимедійну презентацію власного досвіду на тему: «Застосування ефективних методів і прийомів організації самостійної роботи учнів на уроках хімії»

              Лаврик Н.Т. вчителька Джуринської СЗШ I-III ст. . представила мультимедійну презентацію власного досвіду на тему: «Використання проектної технології на уроках хімії».

  Практична частина семінару була проведена в формі хімічного експерименту. 

             Крижанівська Н.В. підготувала та провела хімічний експеримент по темі «Визначення вуглеводів і білків в продуктах харчування».

             Собчук Г.М. підготувала та провела хімічний експеримент по темі: « Визначення якості молочно-кислих продуктів»

             Лаврик Н.Т. підготувала та провела хімічний експеримент по темі: « Визначення якості меду та виявлення різних домішок» 

    

    

     28.02.2014 | Aдмін

  Вернутись назад