Новини

  25.02.2014р. на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбувся семінар - практикум для вчителів англійської мови

  25.02.2014р. на базі Шаргородської   СЗШ І-ІІІ ст. №1  відбувся семінар - практикум для вчителів англійської мови   

  25.02.2014р. на базі Шаргородської   СЗШ І-ІІІ ст. №1  відбувся семінар - практикум для вчителів англійської мови з проблеми «Формування інтересу у школярів до вивчення англійської мови засобами інтерактивних методів навчання». На семінарі розглядалися  механізми формування  в учнів ключових та предметних компетенцій на уроках англійської мови, основні завдання, які має вирішувати сучасний учитель для навчання  учнів іншомовному  спілкуванню на рівні вільного користувача, як того вимагають нові Державні стандарти базової та повної загальної середньої освіти. 

  «Відеоматеріали (фрагменти, відеоролики) презентації як засіб формування комунікативної компетенції учнів на уроках англійської мови» були темою доповіді Бідюк О.П., вчителя англійської мови Буднянського НВК, яка  продемонструвала фрагмент уроку з використанням відеоролика та презентації у 2 класі на тему «Частини тіла»

  Кафедра вчителів англійської мови Шаргородської районної гімназії презентувала ефективний спосіб впровадження електронного змісту навчального матеріалу та мультимедійних матеріалів у процесі навчання з використанням інтерактивної дошки. Був представлений фрагмент відеоуроку в 5 класі на тему «Подорож по Великобританії з Містером Артиклем».

  Вчителька Клекотинської СЗШ І- ІІІ ст. Васильченко О. Д. поділилася досвідом роботи з використання різноманітних вправ для роботи в групах на закріплення лексичного матеріалу по темі «Великобританія» у 5 класі.

  Використання інноваційних технологій на уроках англійської мови в роботі з молодшими школярами було представлено вчителем Омелянчук Г. В. з Рахнівсько- Лісової  СЗШ І-ІІІ ст. №1. 

  Цікавим представленням були матеріали на введення та закріплення лексичних одиниць з використання тематичних малюнків, роздаткового матеріалу при вивченні теми «Пори року. Погода» в 1 класі Хмарук Т.М., вчителем Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст.

  Не залишився поза увагою й методичний аспект. Під час семінару - практикуму Маковій О. Л.,  методист РМК з іноземних мов, виступила з темою «Особливості викладання англійської мови в 1, 2 та 5 класах згідно вимог нового Державного стандарту», що супроводжувався презентацією, звернула  увагу на освітню галузь «Мови та література» нового Державного стандарту повної та базової середньої освіти, вимоги навчальної програми  (5  клас). Дала розгорнуті відповіді на всі питання, які цікавили вчителів.

      16.03.2014 | Aдмін

  Вернутись назад