Новини

  13 березня 2014 року на базі Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби

  13 березня 2014 року на базі Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби    

  13 березня 2014 року на базі Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Система соціально-педагогічної роботи з батьками з профілактики жорстокого поводження з дітьми». 

  В семінарі взяли участь 9 практичних психологів та соціальних педагогів Пеньківської, Мурафської, Клекотинської, Довжанської, Михайлівської,  Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст. та Федорівського НВК.

  На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист, який відповідає за психологічну службу, А.Й. Курдибаха – директор школи.

  Соціальний педагог Мазорчук В.Л. та практичний психолог Садова С.М. Юхимівської СЗШ   презентували свою діяльність у школі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації працівникам психологічної служби, батькам з профілактики жорстокого поводження з дітьми. Світлана Михайлівна та Валентина Леонідівна провели тренінгове заняття з батьками на тему «Попередження насильства, жорстокості в сім’ї», де батьки висловлювали свої думки про профілактики насильства, формування власних відносин з дітьми без жорстокості. Цікавим для батьків було створення колажів «Форми  та дії насильства», виконання вправ «Моя сім’я», «Порада», «Серце» та ін.

    c
   


  16.03.2014 | Aдмін

  Вернутись назад