Новини

  13 березня 2014р. на базі Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар вчителів світової літератури та російської мови

  13 березня 2014р. на базі Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар вчителів світової літератури та російської мови  13 березня 2014р. на базі Юхимівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар вчителів світової літератури та російської мови на тему: «Майстер-клас. Інноваційний підхід у викладанні російської мови та світової літератури згідно нового Державного стандарту». В семінарі взяли участь вчителі світової літератури та російської мови Федорівського  НВК, Михайлівської, Мурафської, Пеньківської, Козлівської, Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. та методист РМК зі світової літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я.

  Вчителів радо зустріла  та привітала директор школи Курдибаха А. Й., представила вчителів школи, продемонструвавши мультимедійну презентацію.

  Семінар майстер-клас передбачає звіт роботи вчителя та представлення досвіду роботи.

  Перед присутніми виступила вчитель вищої категорії Бернацька Л. Д. Вона ознайомила  вчителів зі своми  набутками, розповіла про форми і методи, якими користується у роботі.

  Увазі вчителів був представлений урок світової літератури в 5 класі: «Світ уявлень та вигадок Аліси з Країни Чудес» за творчом Л.Керролла «Аліса в Країні Див». Учасники семінару разом із вчителем та учнями поринули у прекрасний світ казки.

     Бернацька Л.Д. представила  мультимедійну презентацію власного досвіду на тему: «Інноваційний підхід у викладанні російської мови та світової літератури ». 

  В ході семінару були розглянуті питання методики викладання предмета, колеги обмінялись досвідом. Методист РМК нагадала про те, що в 2013-2014н.р. вивчається стан викладання світової літератури та у березні будуть проведені зрізи зі світової літератури для 9х , 10х  класів.

  Семінар пройшов злагоджено та організовано.

     

    

      17.03.2014 | Aдмін

  Вернутись назад