Новини

  13 березня 2014 на базі Юхимівськоі СЗШ I-III ст. відбувся зональний семінар – практикум вчителів природознавства

  13 березня 2014 на базі Юхимівськоі СЗШ I-III ст. відбувся зональний семінар – практикум вчителів  природознавства         13 березня 2014 на базі Юхимівськоі СЗШ I-III ст. відбувся зональний семінар – практикум вчителів  природознавства на тему: «Формування  природознавчої  компетентності учнів, удосконалення  способів  навчально-пізнавальної  діяльності, розвиток ціннісних орієнтацій у ставленні до природи»

        В роботі семінару взяли участь вчителі природознавства: Довжанської СЗШ  I-III ст., Клекотинської СЗШ I-III ст, Козлівської I-III ст СЗШ, Михайлівської СЗШ I-III ст, Пеньківської СЗШ I-III ст, Юхимівської СЗШ I-III ст, Федорівського НВК.

         Вчителька природознавства  Рябоконь Г.І. провела  урок в 6 класі на тему : « Екосистеми своєї місцевості» , з використанням  інноваційних  технологій, інтерактивних  форм  роботи, наочності, дидактичного матеріалу.

         Також  вчителькою Рябоконь Г.І. було проведено «Майстер-клас» на тему: «Формування  природознавчої  компетентності учнів, удосконалення способів навчально-пізнавальної діяльності, розвиток ціннісних орієнтацій у ставленні до природи»

        В ході семінару  було обговорено питання  використання комп’ютерних технологій в навчально-виховному процесі з природознавства, створення  міні-проектів. На семінарі  виступила Донець В.А., методист РМК з навчальних дисциплін.

   
   


  21.03.2014 | Aдмін

  Вернутись назад