Новини

  Спільна нарада-семінар консультантів ШР ПМПК та працівників психологічної служби

  Спільна нарада-семінар консультантів ШР ПМПК та працівників психологічної служби  05.03.2014 року на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. відбулася СПІЛЬНА НАРАДА – СЕМІНАР консультантів ШР ПМПК та працівників психологічної служби на тему «Психологічне забезпечення і соціально-педагогічний супровід інклюзивної освіти».

   

  Кредом наради - семінару були слова, проголошені 

   Сухомлинським В.О.

   

  ЗНЕДОЛЕНА ПРИРОДОЮ ДИТИНА

  НЕ ПОВИНА ЗНАТИ,

  ЩО У НЕЇ СЛАБКИЙ РОЗУМ, СЛАБКІ СИЛИ.

  ВИХОВАННЯ ТАКОЇ  ДИТИНИ МАЄ БУТИ У СТО

  РАЗІВ НІЖНІШИМ, ЧУЙНІШИМ, ДБАЙЛИВІШИМ.

   

   

  В роботі наради -  семінару взяли участь 8 працівників ШР ПМПК. 

  На семінарі виступили: Куцолапська А.М.,завідуюча ПМПК, Вєрєтєннікова Л.Є., консультант, лікар - психіатр ЦРЛ, Задерей Н.І., логопед, Петрук Н.І., консультант фахівець з питань інтелектуального та девіантного розвитку дитини.

   

  Консультанти опрацювали питання щодо психологічного забезпечення та соціально-педагогічного супроводу інклюзивної освіти прийому дітей з психо - фізичними вадами.

          Учасники спільної наради - семінару активно обговорили презентації виступаючих, відзначили їх високий науково-методичний рівень, дотримання сучасних вимог стосовно психологічних та розвивальних питань.  

  На завершення спільної наради - семінару для працівників ШР ПМПК та працівників психологічної служби були роздані буклети, в яких вміщена стисла інформація з психологічного забезпечення і соціально-педагогічний супровід інклюзивної освіти та інше.    28.04.2014 | Aдмін

  Вернутись назад