Новини

  04.09.2014 відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів шкіл

  04.09.2014 відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів шкіл  04.09.2014 року базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 відбулася традиційна для початку навчального рок інструктивно-методична нарада для заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи на тему «Виконання рекомендацій МОН України щодо викладання предметів, дотримання вимог з ведення шкільної документації у 2014-2015 н.р.».

  Організатором наради був Шаргородський РМК.

  Нараду розпочала В.Гуменюк, завідуюча РМК, яка розкрила зміст нових документів МОН України щодо особливостей 2014-2015 н.р. Головний акцент було зроблено на тому, що новий навчальний рік в школі першого ступеня є реалізації третім у продовженні плану поетапної реалізації типових навчальних планів і другим у впровадженні нового Державного стандарту базової та повної середньої освіти. Тому буде підвищеною увага в організації роботи третіх та шостих класів загальноосвітніх шкіл району. 

  Гуменюк В.А. ознайомила заступників директорів шкіл з НВР із особливостями роботи початкової школи, викладанням предметів та їх навчально-методичним забезпеченням.

  З питань оцінювання навчальних досягнень учнів початкової школи за новими критеріями та ведення класних журналів згідно вимог листа ВОІПОПП від 10.02.2014 №01/19-84 виступила Письменна Г.В., заступник директора з навчально-виховної роботи у початкових класах Клекотинської СШ І-ІІІ ступенів.

  Ґрунтовну інформацію про особливості викладання програмових дисциплін у 2014-2015 н.р. в основній та старшій школі, впровадження нового змісту освітніх стандартів у 5-6 класах, оцінювання навчальних досягнень учнів, ведення шкільної документації надали заступникам методисти РМК (Гончарук Л.П., Хазіна О.Я., Сиворінський В.О., Балтовська Н.О., Гуменюк О.П., Донець В.А., Сідлецький Р.С.) та Барчина К.В. і Хмарук Т.М., заступники директора Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. 

  По завершенні виступів методистів заступники директорів мали можливість отримати відповіді на запитання, найгостріші з яких стосувалися наявності та змісту нових версій підручників для 6 класу.

  Крім цього було підведено підсумки районного конкурсу «Шкільний кабінет зі знаком якості», обговорено пріоритети науково-методичної роботи в 2014-2015 н.р.

     05.09.2014 | Aдмін

  Вернутись назад