Новини

  23 жовтня 2014 р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся зональний семінар-презентація вчителів світової літератури та російської мови

  23 жовтня 2014 р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся зональний семінар-презентація вчителів світової літератури та російської мови  23 жовтня 2014р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-презентація вчителів світової літератури та російської мови на тему: « Використання інноваційних технологій на уроках світової літератури та в позаурочний час». В семінарі взяли участь вчителі світової літератури та російської мови Федорівського  НВК, Козлівської, Михайлівської, Мурафської, Пеньківської, Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст. та методист РМК зі світової літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я.

  Вчителів радо зустріла в Клекотинській СЗШ  І-ІІІ ст. та привітала директор школи Томчук С.С., яка запросила учасників семінару на  щоденну церемонію початку робочого дня. Прозвучали Молитва за Україну, Гімн України, гімн Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст., які натхненно виконали учні. Після цього під веселу музику діти  робили ранкову гімнастику.

  О  9.25 увазі вчителів було представлено виховний захід «Нам пора для України жить». Яскраве дійство схвилювало глядачів , додаючи впевненості, віри у перемогу України.

  Увазі вчителів був представлений інтегрований урок: світової літератури в 6-Б класі на тему: «Байка вчить жити праведно на землі. (підсумковий урок за темою «Байка в світовій літературі»); інформатики «Мультимедійна презентація як сучасний засіб навчання»; образотворчого мистецтва «Ілюстрація як елемент книжки, що пояснює текст наочними засобами. Колаж як вид мистецтва, що посилює естетичний ефект твору». Вчителі Заграй Е.Е., Томчук М.В., Шмигель Т.В. майстерно справилися з поставленим завданням. Учасники семінару разом із вчителями та учнями поринули у прекрасний світ байки, комп’ютера та живопису.

  В ході семінару були розглянуті питання методики викладання предмета, колеги обмінялись досвідом. Методист Хазіна О.Я., вчителі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. Мельник Г.С., Слободян Л.П. ознайомили колег з можливостями використання мультимедійних технологій на уроках світової літератури, які дають змогу підвищити активність і привернути увагу школярів до навчання.

  Завершила роботу семінару директор навчального закладу Томчук С.С. емоційною презентацією системи патріотичного виховання школи.

  Семінар пройшов злагоджено та організовано. 

     

    

    

     29.10.2014 | Aдмін

  Вернутись назад