Новини

  23 жовтня 2014 р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. відбулися зональні семінари-презентації вчителів хімії та основ здоров’я.

  23 жовтня 2014 р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. відбулися зональні семінари-презентації вчителів хімії та основ здоров'я

      
  23жовтня 2014р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-презентація вчителів хімії на тему: 
  «Впровадження елементів особистісно-орієнтованого навчання при роботі з обдарованими дітьми». В семінарі взяли участь вчителі хімії Федорівського НВК, Козлівської, Михайлівської, Мурафської, Пеньківської СЗШ І-ІІІ ст. та методист РМК з хімії та природознавства Донець В.А.
  Вчителів світової літератури, хімії та основ здоров’я радо зустріли в Клекотинській СЗШ  І-ІІІ ст.. Директор школи Томчук С.С., привітала учасників семінару та запросила  на  щоденну церемонію початку робочого дня в Клекотинській СЗШ  І-ІІІ ст..
  Потім вчителям було представлено виховний захід «Нам пора для України жить». Яскраве дійство схвилювало глядачів, додаючи впевненості, віри у перемогу України.
  Увазі вчителів бу впредставлений інтегрований урок хіміїв 8класі на тему: «Солі, їх склад, назви, класифікація, значення»; географії «Родовища солей та іх промислове значення». Вчителі Немировська О.А. та Дубчак Н.В. успішно справилися з поставленим завданням. Учасникам семінару та учням були представлені цікаві презентації. В ході семінару коллеги обмінялись досвідом по впровадженню елементів особистісно-орієнтованого навчання при роботі з обдарованими дітьми.
   
  23 жовтня 2014р. на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-презентація вчителів основ здоров’я на тему: «Використання ІКТ на уроках основ здоров’я». В семінарі взяли участь вчителі основ здоров’я: Федорівського НВК, Довжанської, Козлівської, Михайлівської, Мурафської, Пеньківської, Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст. та методист РМК з хімії та природознавства Донець В.А.
   Увазі вчителів був представлений інтегрований урок  в 9 класі на тему: «ВІЛ/СНІД: шляхи передачі і методи захисту», «Люди мистецтва і СНІД». Урок-тренінг. Вчителі успішно справилися з поставленим завданням. Учасникам семінару та учням були представлені  презентації.
  В ході семінару колеги обмінялись досвідом повикористанню ІКТ на уроках основ здоров’я.
  Завершила роботу семінару директор навчального закладу Томчук С.С. емоційною презентацією системи патріотичного виховання школи.
  Семінари пройшли злагоджено та організовано. 
   


  03.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад