Новини

  24 жовтня 2014 року на базі Плебанівської СЗШ відбулася година спілкування для молодих фахівців психологічної служби

  24 жовтня 2014 року на базі Плебанівської СЗШ відбулася година спілкування для молодих фахівців психологічної служби             
  24 жовтня 2014 року на базі Плебанівської СЗШ відбулася година спілкування для молодих фахівців психологічної служби на тему «Ведення документації, організація та планування роботи працівників психологічної служби в закладах освіти. Організація та технологія проведення тренінгових занять для учнів, педагогів, батьків як важливий напрямок роботи практичних психологів та соціальних педагогів в закладах освіти».
    

   
   
  В годині спілкування взяли участь 2 молодих спеціалістів із Мурафської,  Гибалівської СЗШ І-ІІІ ст. та 2 працівників психологічної служби Слободо-Шаргородської та Шаргородської районної гімназії.
  В ході проведення години спілкування виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, Г.В. Колісник – директор Плебанівської СЗШ І-ІІІ ст.
   
  Практичний психолог школи  Михайлик Н.В. показала майстер клас  по веденню документації та планування роботи працівників психологічної служби. 
   
  Наталія Василівна познайомила практичних психологів та соціальних педагогів з етапами тренінгового заняття, провівши тренінг «Формування комунікативної компетентності  у молодших школярів. Чи вміємо ми спілкуватися?» з учнями 5 класу. Тренер, у вигляді презентації, допомогла його учасникам визначити основні етапи ефективного спілкування. На закінчення діти створили плакати - колажі «Дружнє спілкування».
   

     03.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад