Новини

  1 жовтня 2014 року на базі Джуринського ДНЗ відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби

  1 жовтня 2014 року на базі Джуринського ДНЗ відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби  31 жовтня 2014 року на базі Джуринського ДНЗ відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Правове виховання дітей дошкільного віку як необхідна складова створення системи безперервної освіти і виховання нового покоління громадян».
  В семінарі взяли участь 7 працівників загальноосвітніх шкіл та 3 працівників дошкільних навчальних закладів.
  На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, С.Я.Гончар – завідуюча Джуринським дошкільним закладом.
  Практичний психолог Джуринського ДНЗ Гончарук Ю.О. презентувала свою діяльність у дошкільному закладі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації практичним психологам, педагогам, батькам щодо роботи з правового виховання дітей дошкільного закладу. Юлія Олексіївна провела тренінгове заняття з дітьми старшої групи на тему «Знай свої права дитино», де діти виконували різні завдання, створений для дітей позитивний настрій вправою - руханкою разом із учасниками семінару «Вперед чотири кроки…». Практичний психолог представила бліц-опитування для вихователів на тему: «Правове виховання дошкільників», де педагоги ділилися своїми знаннями про правове виховання дітей  на заняттях.
        


  03.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад