Новини

  14 листопада 2014 року відбулося друге засідання методичної ради РМК.

  14 листопада 2014 року відбулося друге засідання методичної ради РМК.  14 листопада 2014 року відбулося друге засідання методичної ради РМК.

  Засідання вела Гуменюк В.А., завідуюча РМК На ньому були присутні 13 членів з 17 та 8 запрошених керівників шкіл.

  Порядок денний містив 6 питань. Всіх їх було заслухано та обговорено.

  Про організаційно-структурні одиниці методичної роботи в Мурафському освітньому окрузі розповіла директор школи Шведа Г.О.
  В обговоренні інформації «Про стан та особливості впровадження вимог Держстандарту початкової загальної освіти з інформатики», яку надав Гуменюк О.П., методист РМК з технологій, виступили керівники Деребчинської, Лозівської, Покутинської СЗШ І-ІІІ ст., Політанківського та Садковецького НВК (Остапенко С.Г., Сиворінський А.О., Кашуба Т.М., Чернова Т.В., Бабчук Л.В.).

  Гончарук Л.П., методист РМК з природничих дисциплін, ознайомила членів методичної ради з діяльністю учителів географії та біології щодо впровадження в навчально-виховний процес ефективних технологій, можливих об’єктів ППД за результатами цієї роботи.

  Рябоконь С.І., заступник директора з НВР Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст., член методичної ради презентував методичні розробки Рябоконь Г.І., вчительки біології, члена динамічної групи вчителів біології, яка досліджує проблеми методики викладання природничих дисциплін і працює при Вінницькому ОІПОПП, з питань мотивації навчання.

  Гуменюк В.А., завідуюча   РМК, поінформувала про організацію та участь членів методичної ради в проведенні районної педагогічної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій на тему «Освіта Шаргородщини–2015: інновації в організації навчально-виховного процесу та в роботі з педагогічними кадрами», завершальний етап якої (презентаційний) заплановано на серпень 2015 року.

    

             

   

   


  16.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад