Новини

  12 листопада 2014 року відбувся зональний семінар-практикум вчителів української мови та літератури

  12 листопада 2014 року відбувся зональний семінар-практикум вчителів української мови та літератури  Зональний семінар вчителів української мови та літератури  на тему: «Забезпечення вчителями української мови та літератури умов для самореалізації особистості шляхом впровадження інноваційних технологій»

     Згідно плану роботи Шаргородського методичного кабінету 12 листопада 2014 року відбувся зональний семінар-практикум вчителів української мови та літератури на тему: «Забезпечення вчителями української мови та літератури умов для самореалізації особистості шляхом впровадження інноваційних технологій».

     Семінар відбувся на базі ,Лозівської СЗШ І-ІІІ ступенів за участю вчителів української мови та літератури Дерев’янського НВК, Перепільчинецької І-ІІ ст., Гибалівської, Івашковецької, Копистиринської, Плебанівської, Руданської, Слободо-Шаргородської, Шаргородської І-ІІІ ст.№1, Шаргородської І-ІІІ ст. №2  та Шаргородської районної гімназії та методиста РМК Шаповала В.А.

  Перед вчителями  виступив  директор школи Сиворінський Анатолій Олексійович, який ознайомив вчителів із планом роботи семінару.

  В ході семінару було проведено урок української літератури у 7 класі з теми: «Михайло Стельмах. Автобіографічна повість про дитинство «Гуси – лебеді летять»»,  урок української мови  у 8 класі «Узагальнення та систематизація знань з теми «Головні і другорядні члени речення»» та виховний захід на тему: «Мова моя українська, мово моя материнська». Урок української мови провела Хаєцька Людмила Вікторівна, а урок  літератури – Євчен Світлана Іванівна.

  Крім цього вчителі з даної школи  поділились досвідом роботи  з даної теми. Вчителі району взяли активну участь в обговоренні уроку та виховного заходу. Завершився семінар заключним словом Шаповала В.А., методиста РМК про доцільність використання інноваційних форм та методів під час проведення уроків української мови та літератури. 

   

     19.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад