Новини

  18 листопада 2014 року в Шаргородській районній гімназії відбувся семінар вчителів англійської мови

  18 листопада 2014 року в Шаргородській районній гімназії відбувся семінар вчителів англійської мови  18 листопада 2014 року в Шаргородській районній гімназії відбувся семінар вчителів англійської мови на тему «Використання ІКТ на уроках англійської мови як один із мотивуючих факторів вивчення англійської мови».     
   
  В семінарі взяли участь 9 вчителів англійської мови з 9 навчальних закладів району та Маковій О. Л., методист РМК з іноземних мов.     
  Зустріли учасників семінару учні гімназії, які провели  екскурсію на трьох  іноземних  мовах (англійській,німецькій та польській), що вивчаються в навчальному закладі. Вчитель англійської мови Г.В. Сауляк ознайомив присутніх з інформацією щодо використання ІКТ на уроках англійської мови та провів урок у 8-му класі на тему «Книги в нашому житті» з використанням мультимедійної дошки.
         Вчителям була запропонована презентація  досвіду роботи кафедри іноземних мов, а також два відеофрагменти уроків: Т. А. Кокизи (створення міні-проекту на тему «Їжа» у 5 класі) та Г. К. Губарєвої (використання рольової гри на закріплення лексичних одиниць на тему «Їжа», 6 клас ).
  Семінар пройшов плідно та змістовно.

   

     28.11.2014 | Aдмін

  Вернутись назад