Новини

  04.12.2014р. на базі Руданської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів хімії

  04.12.2014р. на базі Руданської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів хімії     04.12.2014р. на базі Руданської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів хімії на тему: 

      «Розвиток творчих здібностей, інтересів і нахилів школярів в умовах особистісно-орієнтованого навчання». В семінарі взяли участь вчителі хімії Носиківської СЗШ І-ІІст., Пасинківського НВК, Перепільчинецької СЗШ І-ІІст., Івашковецької, Копистиринської, Плебанівської, Слободо-Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст., Шаргородської гімназії та методист РМК з хімії та природознавства Донець В.А.

   

      Вчителів хімії, світової літератури,  та шкільних бібліотекарів радо зустріли в Руданській СЗШ  І-ІІІ ст.. Директор школи ПалійЛ.А., привітала учасників семінару та запросила на екскурсію по навчальному закладу.

   

   

  Увазі вчителів хімії був представлений  урок хімії в 7класі на тему: «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що супроводжують їх»; Вчителька Кісілєвич Н.А. успішно справилася з поставленим завданням. На уроці були використані різноманітні форми роботи, застосовані яскраві демонстраційні досліди, медіа фрагменти, захист учнівських міні-проектів. В ході семінару колеги обмінялись досвідом з розвитку творчих здібностей, інтересів і нахилів школярів в умовах особистісно-орієнтованого навчання.Учасники семінару взяли участь у зустрічі з місцевим поетом Іваном Кислицею.
  Семінар пройшов злагоджено та організовано

  .  

   

     12.12.2014 | Aдмін

  Вернутись назад