Новини

  05 грудня 2014 року на базі Шаргородського ДНЗ №1 відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби

  05 грудня 2014 року на базі Шаргородського ДНЗ №1 відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби     05 грудня 2014 року на базі Шаргородського ДНЗ №1 відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Формування свідомого ставлення до здорового способу життя у дітей дошкільного віку».
     
  В семінарі взяли участь 5 працівників загальноосвітніх шкіл та 4 працівників дошкільних навчальних закладів.
     На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, Г.О. Коваль – завідуюча Шаргородським дошкільним закладом №1.
  Практичний психолог Шаргородського ДНЗ №1 Титаренко К.О. презентувала свою діяльність у дошкільному закладі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації батькам «Здоровий я – здорова вся сім’я». Катерина Олександрівна на високому рівні провела заняття з елементами тренінгу з дітьми старшої групи на тему «Про здоров’я дбаємо – здоровими зростаємо», де діти виконували різні завдання, створений для дітей позитивний настрій вправою - рухавкою «Ми спортсмени…». Практичний психолог представила бліц-опитування для вихователів на тему: «Емоційне вигорання. Долаємо без проблем», де педагоги виконували завдання з профілактики емоційного вигорання, шукали шляхи виходу зі складних ситуацій, вчилися більш оптимістично дивитися на життєві проблеми.
   
    
   
   


  15.12.2014 | Aдмін

  Вернутись назад