Новини

  12 грудня 2014 року на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби

  12 грудня 2014 року на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби     
   12 грудня 2014 року на базі Михайлівської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Профорієнтація як психолого-педагогічна проблема у старшій школі».
   
  В семінарі взяли участь 10 практичних психологів та соціальних педагогів Гибалівської, Мурафської, Клекотинської, Довжанської, Михайлівської,  Юхимівської СЗШ І-ІІІ ст., Федорівського НВК та БДЮТу.
      На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, Т.А. Заєць – директор школи.
  Практичний психолог Морозюк Н.І. Михайлівської СЗШ   презентували свою діяльність у школі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації випускникам школи з правильного вибору професії. Наталія Іванівна провела тренінгове заняття з учнями 9 класу на тему «Мій вибір – моє майбутнє», де діти висловлювали свої думки про професійне самовизначення, свої інтереси. Цікавим для дітей був перегляд презентації «5 популярних професій в Україні», профорієнтаційна гра «Вгадай професію» та написання учнями листа в майбутнє із побажаннями пофесійного зростання. 
   
   
   
   
   


  19.12.2014 | Aдмін

  Вернутись назад