Новини

  19 лютого 2015 року на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №1 у кабінеті логопеда відбувся методично-науковий семінар - практикум для консультантів ШР ПМПК

  19 лютого 2015 року на базі Шаргородської  СЗШ І-ІІІ ст. №1 у кабінеті логопеда відбувся методично-науковий семінар - практикум для консультантів ШР ПМПК     19 лютого 2015 року на базі Шаргородської  СЗШ І-ІІІ ст. №1 у кабінеті логопеда відбувся методично-науковий семінар - практикум для консультантів ШР ПМПК на тему:  «Методи діагностування та корекційна робота дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному навчанні».

     Приймали участь у семінарі-практикумі  8 консультантів ШР ПМПК. Підготовлені та опрацьовані буклети, переглянуто відеофільм з досвіду роботи інклюзивного класу на базі Клекотинської СЗШ І-ІІІ ст. на тему: «Інклюзивна освіта». 

     У практичній частині семінару були висвітлені нові документи згідно чинного законодавства: Постанова Верховної Ради України Про Рекомендації парламентських слухань на тему: «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

     На семінарі виступила завідувач ШР ПМПК з доповіддю на тему: «Діяльність консультантів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами»До виступу були представленні матеріали методиста з психологічної служби «Соціально-педагогічний та психологічний супровід інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах».
     Кредом семінару  були слова, проголошені Г. Форд…   

  Завідувач ШР ПМПК

  Куцолапська А.М.

   2-24-41

   

   

     23.02.2015 | Aдмін

  Вернутись назад