Новини

  Атестаційний семінар вчителів української мови та літератури на тему: «Підвищення ефективності уроку словесності на основі впровадження інноваційних методів навчання»

  Атестаційний   семінар вчителів української мови та літератури  на тему: «Підвищення ефективності уроку словесності на основі впровадження інноваційних  методів навчання»    Атестаційний   семінар вчителів української мови та літератури  на тему: «Підвищення ефективності уроку словесності на основі впровадження інноваційних  методів навчання»
   
     

  Згідно плану роботи Шаргородського методичного кабінету 25 лютого 2015 року відбувся атестаційний  семінар-практикум вчителів української мови та літератури на тему: «Підвищення ефективності уроку словесності на основі впровадження інноваційних  методів навчання».
   
     Семінар відбувся на базі Шаргородської СЗШ І-ІІІ ступенів №2 за участю вчителів української мови та літератури Буднянського, Дерев’янського, Конатковецького та Пасинківського НВК, Гибалівської, Івашковецької, Копистиринської, Лозівської, Плебанівської,  Шаргородської І-ІІІ ст. №1, Шаргородської районної гімназії та методиста РМК Шаповала В.А.
   
     Перед вчителями  виступила  директор школи Кушнір Оксана Петрівна, яка ознайомила  вчителів із планом роботи семінару.
     В ході семінару було проведено урок української мови у 6 класі з теми: «Узагальнення та систематизація вивченого про прикметник»  та виховний захід на тему: «Мово рідна, слово моя рідне». Урок української мови та виховний захід провела Дрибущак Олена Олександрівна.
   
      Крім цього Олена Олександрівна поділилась досвідом роботи  з теми: «Нестандартні уроки української мови та літератури в системі інноваційних технологій». Вчителі району взяли активну участь в обговоренні уроку та виховного заходу. Завершився семінар заключним словом Шаповала В.А., методиста РМК про доцільність впровадження інноваційних  методів навчання під час проведення уроків української мови та літератури. 
   

     09.03.2015 | Aдмін

  Вернутись назад