Новини

  2 березня 2015 року на базі Лозівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся атестаційний семінар-презентація для вчителів фізики та астрономії

   2 березня 2015 року на базі Лозівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся атестаційний семінар-презентація для вчителів фізики та астрономії     2 березня 2015 року на базі Лозівської СЗШ І-ІІІ ст. відбувся атестаційний семінар-презентація для вчителів фізики та астрономії з теми: «Формування життєвої компетентності учнів шляхом використання практично-орієнтовних завдань на уроках фізики.»
   
      В роботі семінару взяли участь вчителі  фізики: Івашковецької, Плебанівської, Руданської, Слободо-Шаргородської, Шаргородсьої №1 СЗШ І-ІІІст., Шаргородської районної гімнізії, Носиківської та Перепільчинецької СЗШ І-ІІ ст.  
   
  Вчителів гостинно зустрів директор школи Сиворінський Анатолій Олексійович. Для учасників семінару було проведено екскурсію школою.
   
  У ході семінару було представлено творчий портрет та презентацію досвіду роботи вчителя фізики Николайчук Н.Є. А також вчителі відвідали виховний захід на тему "Фізика наволо нас" за участі учнів 7-8 класів.
     
  З питанням «Порядок закінчення навчального року та  проведення Державної підсумкової атестації у 2014-2015 н.р»  перед вчителями виступив методист з фізики та інформатики Шаргородського РМК Гуменюк О.П. Учасники семінару взяли активну участь в обговорені  виховного заходу та та презентації досвіду роботи вчителя .
      

   

   

     09.03.2015 | Aдмін

  Вернутись назад