Новини

  15 жовтня 2015р. на базі Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови, хімії, бібліотекарів

  15 жовтня 2015р. на базі Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови, хімії, бібліотекарів


        15 жовтня 2015р. на базі Довжанської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум вчителів зарубіжної літератури та російської мови, хімії, бібліотекарів на тему: « проектна технологія навчання з використанням різноманітних засобів інтеграції знань, вмінь як засіб реалізації особистісно орієнтованого навчання». В семінарі взяли участь вчителі хімії, зарубіжної літератури та російської мови, бібліотекарі  Клекотинської, Козлівської, Михайлівської, Мурафської, Юхимівської  СЗШ І-ІІІ ст., Федорівського НВК та методисти  РМК із зарубіжної літератури , мов національних меншин Хазіна О.Я., хімії - Донець В.А., бібліотекарів – Янчиківська Н.Д.
           Вчителів радо зустріла та привітала директор школи Моркот В.А., яка запросила учасників семінару до екскурсійних зал навчального закладу. Учасники семінару уважно слухали розповіді учнів-екскурсоводів. Школярі ознайомили з історією села, школи, з видатними людьми, які прославили Довжок. Особливо трепетно звучали дитячі голоси біля стенда, присвяченого нинішнім захисникам Вітчизни, учасникам АТО.
           Увазі вчителів був представлений  урок світової літератури в 5 класі на тему: «Характеристика образів персонажів казки «Пані Метелиця»». Вчителька Кушпіта Т.В. провела урок, використовуючи різні форми і методи. Під час уроку було використано ІКТ.
  Урок хімії у 11 класі на тему: «Добування і застосування алканів» провела вчитель І категорії Дерев`янко Т.В. На уроці переглянули презентацію з даної теми, застосовані інноваційні технології.
  Урок на тему: «Письменники-казкарі:Шарль Перро, Ганс Хрістіан Андерсен, брати Грімм» у 3 класі провела бібліотекар Опальнюк О.Г.
  Далі увазі учасників семінару був представлений інтегрований  позакласний захід «Все починається з води»., в ході якого звучало поетичне слово про воду, проведені конкурси, досліди.
  В ході семінару  розглянули питання методики викладання предметів, колеги обмінялись досвідом. Методисти Хазіна О.Я., Донець В.А. вчителька Довжанської СЗШ І-ІІІ ст. Антонюк Л.Г. ознайомили колег з методичними рекомендаціями щодо використання проектних технологій у процесі навчання. Піднімалося питання використання інноваційних методів навчання, які дають змогу підвищити активність і привернути увагу школярів до навчання.
   
   
   
   
   
   
   


  27.10.2015 | Aдмін

  Вернутись назад