Новини

  21 жовтня 2015 року відбувся зональний семінар-практикум вчителів української мови та літератури

  21 жовтня 2015 року відбувся зональний семінар-практикум вчителів української мови та літератури     Згідно плану роботи Шаргородського районного методичного кабінету 21 жовтня 2015 року відбувся зональний семінар-практикум вчителів української мови та літератури на тему: «Використання інтерактивних методів на уроках української мови та літератури як один з аспектів розвитку творчої особистості».
     Семінар відбувся на базі Івашковецької СЗШ І-ІІІ ступенів за участю вчителів української мови та літератури Дерев’янського, Конатковецького, Пасинківського НВК, Носиківської, Перепільчинецької І-ІІ ст., Гибалівської, Плебанівської, Руданської, Слободо-Шаргородської, Шаргородської І-ІІІст. №1, Шаргородської І-ІІІ ст. №2, Шаргородської районної гімназії та методиста       РМК Шаповала В.А.
      Перед вчителями  виступив  директор школи Савицький Василь Васильович, який ознайомив вчителів із планом роботи семінару.
      В ході семінару було проведено три майстер-класи:
  1. Інтерактивний метод «Ажурна пилка», як вид групової роботи на уроках  української мови та літератури – провела Мельник Г. Г.
  2. «Методика проведення інтерактивних вправ на уроках української мови та літератури» - провела Слюсарчук Л. П.
  3. «Методика проведення інтерактивного уроку української літератури в 5 класі на тему «Українська народна казка»» - Пилипчук Т.П.
      Крім проведення майтер-класів до уваги учасників семінару було представлено презентацію роботи  ШМО вчителів суспільно-гуманітарного напрямку «Формування ключових компетентностей, розвиток творчих здібностей, інтересів, нахилів, використання ІКТ та  інтерактивних методів на уроках» та виховний захід «Козацькі забави», який підготувала і провела Михальчук Лариса Федорівна.

   

   

     29.10.2015 | Aдмін

  Вернутись назад