Новини

  10 листопада 2015 року на базі Джуринської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної

   10 листопада 2015 року на базі Джуринської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної      10 листопада 2015 року на базі Джуринської СЗШ І-ІІІ ступенів відбувся зональний семінар-практикум для працівників психологічної служби на тему «Роль психологічної служби у формуванні відповідального ставлення до збереження сімейних цінностей, профілактики вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, наркотиків».
     В семінарі взяли участь 9 практичних психологів та соціальних педагогів Сапіжанської, Джуринської, Деребчинської, Рахнівсько-Лісової №1, Хоменківської СЗШ,  Джуринського та Рахнівсько-Лісового №2 ДНЗ.
     На семінарі виступили: Н.І. Петрук, методист з психологічної служби, С.І. Лисак – директор школи.

   

     Практичний психолог Кондратюк А.В. Джуринської СЗШ   презентувала свою діяльність у школі з даної теми та власні напрацювання. У буклетах викладено методичні рекомендації учням щодо здорового способу життя. Аліна Володимирівна провела тренінгове заняття з учнями 10 класу на тему «Здоров’я – найвища цінність», де діти висловлювали свої думки про здоровий спосіб життя, профілактику шкідливих звичок. Цікавим для дітей був перегляд презентації «Вплив шкідливихї звичок на організм людини», вправи «Модель здоровя», «Кроки в майбутнє» та написання учнями на сердечках побажання другу, хто вирішив позбутися шкідливих звичок. 

    

     11.11.2015 | Aдмін

  Вернутись назад