Новини

  10 листопада 2015 року на базі Джуринської СЗШ І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду (керівник Пустовойтенко О.М.) для вчителів біології

  10 листопада 2015 року на базі Джуринської СЗШ  І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду (керівник Пустовойтенко О.М.) для вчителів біології     10 листопада 2015 року на базі Джуринської СЗШ  І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду (керівник Пустовойтенко О.М.) для вчителів біології на тему: «Розв’язування біологічних задач для розвитку творчих здібностей школярів».
     В семінарі взяли участь вчителів біології Писарівського НВК, Стрільницького НВК, Гибалівської СЗШ  І-ІІІ ст. , Голинчинецької СЗШ  І-ІІІ ст. , Зведенівської СЗШ  І-ІІІ ст. , Рахнівсько-Ліс. СЗШ  І-ІІІ ст. №1 та №2, Хоменківської СЗШ  І-ІІІ ст. , Шаргородської районної гімназії  та методист РМК з навчальних предметів  Донець В.А.
     Перед присутніми виступили:
   методист РМК Донець В.А. з темою «Розвиток творчих здібностей школярів»;
     З презентацією роботи школи ППД виступила вчителька біології Пустовойтенко О.М., яка розповіла про систему  роботи.         
     На семінарі було проведено «Майстер-клас» Пустовойтенко О.М «Розв’язування ускладнених задач з генетики, молекулярної біології та з екології».
     Семінар пройшов злагоджено та організовано.
   
   
   

     11.11.2015 | Aдмін

  Вернутись назад