Новини

  11 листопада 2015 року на базі Руданської СЗШ І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду для вчителів фізкультури та предмета «Захист Вітчизни»

  11 листопада 2015 року на базі Руданської СЗШ  І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду  для вчителів фізкультури та предмета «Захист Вітчизни»  11 листопада 2015 року на базі Руданської СЗШ  І-ІІІ ступенів відбулося заняття школи передового педагогічного досвіду (керівник Мосійчук Д.В.) для вчителів фізкультури та предмета «Захист Вітчизни» на тему: «Підготовка учнів на уроках фізкультури до реалізації завдань розділу «Прикладна фізична підготовка» предмета «Захист Вітчизни».

  В роботі семінару взяло участь 29 педагогів шкіл району, які відвідали уроки фізкультури у 7 класі (вчитель Мосійчук Д.В.) та «Захисту Вітчизни» (вчитель Стахов О.Д.) у 10 класі. Учасники семінару відзначили нетрадиційне спрямування уроку фізкультури з елементами прикладної фізичної підготовки, що є підґрунтям  для вдосконалення системи початкової допризовної підготовки молоді в подальшому.

  З презентацією роботи закладу та районної школи ППД виступила директор школи Палій Л.А. Вона розповіла про систему впровадження моделі школи сприяння здоров’ю, окреслила основні здобутки педагогічного колективу та зокрема учителів, які викладають фізкультуру і захист Вітчизни —  Мосійчука Д.В. і Стахова О.Д.; зупинилася на пріоритетних напрямках розвитку навчального закладу і його проблемах.

  В обговоренні теоретичних питань семінару взяли участь Ковтун А.М., завідувач сектором сім’ї, молоді та спорту Шаргородської райдержадміністрації, Сиворінський В.О., методист Шаргородського РМК,  Сиворінський А.О., директор Лозівської СЗШ І-ІІІ ст., Шостак О.О. і Стус О.І., учителі Хоменківської та Шаргородської СЗШ І-ІІІ ст. №2. Основна увага приділялась ознайомленню із сучасними підходами до викладання предметів відповідно до нових нормативних документів, навчально-методичному забезпеченню кабінетів захисту Вітчизни  навчальних закладів комплектами плакатів відповідно додатку 8 навчальної програми «Захист Вітчизни».

  Семінар завершився  роботою в секціях з обміну досвідом, проведенням індивідуальних консультацій.

   

   

   

   

   

   

     13.11.2015 | Aдмін

  Вернутись назад